Jaarts Jasiulewicz Aleksander Arts

GRAFIKI EVENTOWE

Zajmuję się tworzeniem grafik reklamujących wydarzenia, plakatów informacyjnych. Ponadto tworzę także dyplomy.

Grafika w marketingu.

Plakaty są ważnym elementem marketingu i promocji wydarzenia. Dobrze zrealizowane przyciągają uwagę, a co za tym idzie są świetną reklamą wydarzenia. Przykładam dużą wagę do tego, by plakaty idealnie oddawały charakter eventu, zaciekawiły klienta i na długo pozostawały w pamięci. Dyplomy są ważnym elementem potwierdzającym uczestnictwo w warsztatach, udział w zawodach czy wygraną w konkursie. Skupiam się na tym, by dodatkowo stanowiły piękną pamiątkę i przypominały o wydarzeniu, jego charakterze i prestiżu.

Realizacja projektu.

Projekty plakatów oraz dyplomów do druku wykonuję z reguły w klasycznych wymiarach, czyli kartki A4 (20 cm x 30 cm), pojawiają się również niestandardowe wymiary na np. instagram bądź facebooka. Istnieje możliwość dobrania innych wymiarów. Pliki są dostarczane w formacie .pdf oraz .jpg. Plakaty można wykonać w orientacji poziomej lub pionowej. Nie zajmuję się wydrukiem, wszystkie kwestie techniczne dotyczące druku (np. zdobienia, wypukłości itd) proszę ustalać z drukarnią i dostarczyć wytyczne przed rozpoczęciem projektu (nie dotyczy podstawowego wydruku bez żadnych dodatkowych zdobień).

Cena realizacji.

Cena wykonania projektu jest zależna od wielu zmiennych, takich jak np. poziom skomplikowania docelowej grafiki, ew. edycji dostarczonych materiałów itp. W celu wyceny zapraszam do kontaktu.

Zainteresowany?

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.