Jaarts Jasiulewicz Aleksander Arts

PERSONAL BRANDING

Tworzę projekty wizytówek, grafik informujących o danych usługach. Dostosowuję je zarówno do druku, jak i do wymiarów wymaganych na różnego rodzaju social mediach.

Personal Branding, a wizytówki.

Wizytówki w dzisiejszych czasach są ważnym elementem autoprezentacji, pokazują zakres działań firmy, oddają charakter, mają znaczący wpływ na pierwsze wrażenie przyszłego klienta. Przygotowuję eleganckie oraz kreatywne wizytówki, w zależności od potrzeb.

Realizacja projektu.

Projekty wizytówek wykonuję w standardowych wymiarach, czyli 90 mm x 50 mm lub 85mm x 55 mm (Dodatkowo należy doliczyć 3 mm spadów oraz 3 mm marginesów). Istnieje możliwość dobrania innych wymiarów. Klient otrzymuje przygotowany do druku plik w formacie .pdf oraz w dodatkowym formacie .jpg. Dodatkowo istnieje możliwość przerobienia projektu wizytówek pod wymiary np. tła na facebooku. Wizytówki mogą być wykonane w orientacji poziomej bądź pionowej. Nie zajmuję się wydrukiem, wszystkie kwestie techniczne dotyczące druku (np. zdobienia, wypukłości itd) proszę ustalać z drukarnią i dostarczyć wytyczne przed rozpoczęciem projektu (nie dotyczy podstawowego wydruku bez żadnych dodatkowych zdobień).

Cena realizacji.

Cena wykonania projektu jest zależna od wielu zmiennych, takich jak np. poziom skomplikowania docelowej grafiki, ew. edycji dostarczonych materiałów itp. W celu wyceny zapraszam do kontaktu.

Zainteresowany?

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.