Jaarts Jasiulewicz Aleksander Arts

SESJE ZDJĘCIOWE STUDYJNE

Zajmuję się tworzeniem sesji sportowych. Wiem, jak pokazać piękno wysportowanego ciała na zdjęciu i ukazać charakter dyscypliny. Pasjonuje mnie zabawa oświetleniem, kolorem i formą.

Oferujemy Państwu profesjonalną sesję zdjęciową wykonywaną w szkole tańca Euforia Pole Dance.

POLE DANCE / AERIAL HOOP

Podczas sesji realizowane są zdjęcia na rurkach pole dance bądź aerial hoop.

CZAS TRWANIA SESJI

Sesja zdjęciowa trwa około 30 minut do godziny, jeśli będzie potrzeba więcej czasu to przedłużamy sesję.

INSTRUKTOR

Na sesji obecni są fotograf i trenerka pole dance/aerial hoop, którzy pomagają w ustawieniu się w figurze. Jak przygotować się do sesji pole dance? (kliknij)

RETUSZ I OBRÓBKA

Każda fotografia, którą otrzyma klient jest poddana profesjonalnej obróbce graficznej.

Oferta sesji studyjnych

Full Color

Zdjęcia wykonywane są na białym tle i oświetlane lampami z kolorowymi filtrami. Możliwość wybrania dowolnej kolorystyki, która pasuje do stroju, charakteru czy figury.

High Key

High key – zdjęcia wykonywane są na białym tle, dominują tu małe ilości kolorów, małe nasycenie,  przeważa biel. Sesja ta ma na celu podkreślenie delikatności modelki, spokoju chwili fotografowania, elegancji. Oświetlenie jest mocne, ale rozproszone.

Low Key

Low key- dominują tu ciemne odcienie, wpadające w czerń, modelka jest mniej widoczna, często zauważalne są jedynie zarysy sylwetki. Sesja to ma na celu podkreślenie tajemniczości, sensualności. Światło modeluje fotografowany obiekt i podkreśla trójwymiarowość .

Zainteresowany?

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.