Jaarts Jasiulewicz Aleksander Arts

SPORTOWA SESJA ZDJĘCIOWA

Pole Dance / Aerial Hoop w Euforii (20.06.2021)

Informacje o sesji

✔ Sesja odbędzie się w niedzielę 20 czerwca 2021.

✔ Koszt: 250 zł za 6 zdjęć. Każde dodatkowe zdjęcie 25 zł. Płatność z góry w klubie Euforia Pole Dance.

✔ Podczas sesji realizowane są zdjęcia na kole cyrkowym bądź rurze pole dance. Na sali obecni są fotograf oraz instruktorka pole dance, która pomaga w ustawianiu się do figur. Każda fotografia, którą otrzyma klient poddana jest obróbce graficznej oraz retuszowi. Czas na wykonanie sesji wynosi 20 – 30 minut. Sesje są wykonywane wg stylu fotografa (przykładowe zdjęcia poniżej)
Zabrania się publikacji nieprzerobionych zdjęć z sesji.

✔ Istnieje możliwość wyboru stylistyki sesji. Do wyboru są 2 opcje:

High key (zdjęcia wykonywane są na białym tle, dominują tu małe ilości kolorów, małe nasycenie,  przeważa biel. Sesja ta ma na celu podkreślenie delikatności modelki, spokoju chwili fotografowania, elegancji. Oświetlenie jest mocne, ale rozproszone).

Full Color (Zdjęcia wykonywane są na białym tle i oświetlane lampami z kolorowymi filtrami. Możliwość wybrania dowolnej kolorystyki, która pasuje do stroju, charakteru czy figury).

Jak przygotować się do sesji?

1. Zastanów się nad charakterem sesji – czy chcesz pokazać swoją sportową naturę, skupić się na podkreśleniu kobiecości, a może pragniesz przedstawić emocjonalny temperament.

2. Gdy już określisz, czego oczekujesz – przygotuj listę figur, które chcesz uwiecznić na fotografiach. Najlepiej, by było ich więcej niż ujęć, które chcesz później otrzymać. Pamiętaj, że muszą to być sprawdzone triki, których wykonania jesteś pewna. Skup się na swoich mocnych stronach – pokaż rozciągnięcie, siłę lub niezwykłą przyczepność. Na zdjęciach bardzo dobrze prezentują się figury proste, ale wykonane z dużą dbałością o szczegóły – obciągnięte stopy, doprostowane kolana, obniżone barki, które optycznie wydłużają szyję. Dopilnuj, by ciało było piękne z każdej strony.

3. Przygotuj strój. Zwróć uwagę, jak układa się na Twoim ciele, czy nie pokazuje za dużo, czy jest wygodny, dobrze się w nim czujesz i jesteś w stanie wykonać w nim wszystkie zaplanowane figury. Staraj się czymś wyróżnić, by Twoje zdjęcia były wyjątkowe, pokazywały Ciebie, Twój charakter. Postaw na oryginalne dodatki. Zwróć uwagę także na makijaż i fryzurę (niestety w wielu figurach włosy zasłaniają twarz).

4. Przed sesją wykonaj porządną rozgrzewkę, by przygotować ciało na wysiłek.

5. Musisz wiedzieć, co chcesz uzyskać na zdjęciu. Informuj o swoich pomysłach fotografa, pokaż przykładowe zdjęcia, nie bój się mówić o swoich wymaganiach.

6. Zrobienie zdjęcia jednej figury trwa około 5 minut. Musisz być gotową przytrzymać daną pozycję kilka sekund. Może się zdarzyć, że ujęcia trzeba będzie powtórzyć. Dlatego bardzo ważne jest to, byś czuła się w tej pozycji komfortowo i bezpiecznie.

7. Nie przejmuj się, że nie wiesz, od której strony wejść do figury, by najlepiej wyglądała na zdjęciu – na sali obecni są fotograf i trenerka pole dance – wybiorą oni najlepszą perspektywę.

8. Po sesji dostaniesz folder z wszystkimi zdjęciami. Wybierz najlepsze ujęcia, pamiętaj, że zdjęcia będą poddane jeszcze obróbce (możesz zwrócić fotografowi uwagę na szczegóły). Na gotowe fotografie będziesz musiała poczekać 2-3 tygodnie. Będzie warto!